za izvođenje elektroinstalaterskih radova jake i slabe struje

Uslovi:

  • III - IV stepen stručne spreme - elektrotehničke struke
  • Minimum 2 godine radnog iskustva u struci
  • Samostalnost u radu
  • Aktivan vozač - B kategorija

Opis posla:

  • Izvođenje elektro radova, šemiranje elektro ormana
  • Čitanje elektro šema i rad na osnovu istih
  • Iskustvo u montaži i povezivanju elektroopreme (regali, kablovi, svetiljke, razvodni ormani, šinski razvodi, galanterija)
  • Montaža rasvete, ormana, kamera, interfona
  • Održavanje elektro instalacija
  • Servis rasvete, kamera, interfona i slično
  • Obavljanje drugih poslova
  • Mesto rada: Beograd

Nudimo:

  • Redovna zarada
  • Prijava od prvog radnog dana - mogućnost stalnog zaposlenja
  • Mogućnost napredovanja
  • HTZ oprema
  • Rad teren
  • Okvirna plata: 60.000,00 - 120.000,00 RSD (u zavisnosti od kvalifikacija)

Kontakt telefon: 064/117-62-28 i možete poslati radnu biografiju na mail: svem.inzenjering@gmail.com

NAPOMENA: Samo kandidati iz užeg izbora će biti kontaktirani.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Elektroinstalater / Elektromonter   5

Kategorije
  • Telekomunikacije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena