(Beograd, Zemun)

Kao savetnik za edukaciju, bićete prva osoba s kojom će budući polaznici stupati u kontakt i od koje će dobijati prve informacije o našim edukativnim programima.

Zaduženja i odgovornosti:

  • komunikacija s klijentima
  • pružanje informacija o edukativnim uslugama putem telefona i imejla i na sastancima s klijentima
  • savetovanje pri upisu
  • pregovaranje o uslovima upisa
  • briga o zadovoljstvu klijenata uslugom
  • obrada prijava za upis
  • priprema i sklapanje ugovora
  • vođenje evidencije o klijentima

Kvalifikacije i veštine:

  • iskustvo na poslovima koji su u vezi sa direktnom komunikacijom s klijentima
  • odlične komunikacione veštine – u ličnom kontaktu, razgovoru telefonom i poslovnoj korespondenciji
  • odlične prezentacione veštine, ubedljivost i samopouzdanje u nastupu pred klijentom
  • sposobnost efikasnog zaključivanja dogovora s klijentima
  • sposobnost lične organizacije i koordinacije pri različitim radnim zadacima
  • preuzimanje inicijative i pozitivan stav prema poslu, obavezama i zadacima

Mi se bavimo jednom od najlepših delatnosti na svetu: radimo sa mladim ljudima, budućim liderima ovog sveta, i pomažemo im da se pripreme za uspeh u životu. Zato tražimo ljude koji su prirodno gostoljubivi; koji su pozitivni, energični i ljubazni. Ako ste takvi, mi možemo raditi zajedno. Ako nemate duh da služite naše klijente, nećete se radovati radu sa nama.

Benefiti:

Naučićete sve što je potrebno za kvalitetan rad na ovoj poziciji – usavršićete tehnike komunikacije i savetovanja, veštinu slušanja klijenata i postavljanja pitanja, upravljanje vremenom, razvijanje moći sugestije i vešto zaključivanje dogovora s klijentima. Radićete u profesionalnom i dinamičnom okruženju, koje se neprestano razvija. Imaćete mogućnost da se profesionalno i stručno usavršavate, obogatićete svoje obrazovanje znanjem iz oblasti informacionih tehnologija i zarađivati proporcionalno postignutim rezultatima.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene kriterijume, pošaljite nam svoj CV sa motivacionim pismom do 07.08.2018. godine ​elektronskim putem.

Pozvaćemo na razgovor samo kandidate koji ispunjavaju navedene uslove!

Više o kompaniji možete vidjeti na veb-sajtu: www.link-group.eu.

Gradovi
Beograd
Zemun

Pozicije posla

Learning Consultant   1

Kategorije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola