(Learning & Teaching Specialist)

Beograd, Zemun

Opis posla:

  • analiza zadovoljstva tradicionalnih i online polaznika;
  • analiza kvaliteta platforme za učenje na daljinu;
  • preporuke za unapređenje nastavnog procesa: programa, kurseva, rada predavača i
  • uslova u kojima se obavlja nastava;
  • analiza distance learning sistema i preporuke za unapređenje;
  • pomoć polaznicima pri rešavanju problema u procesu učenja;
  • održavanje obuka predavačima i nastavnicima sa ciljem unapređenja nastavnog procesa;
  • održavanje seminara za polaznike na teme uspešnog učenja, osobenosti učenja na daljinu i stilova učenja;
  • evaluacija kurikuluma, nastavnog osoblja, valjanosti instrumenata za ocenjivanje, obrazovnih usluga, obrazovnih servisa.

Uslovi:

  • diplomirani andragog (prednost: završene master studije iz oblasti andragogije);
  • iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • razumevanje specifičnosti i poznavanje procesa učenja na daljinu;
  • samoinicijativa i inovativnost, sposobnost implementacije novih ideja i rešenja u proces rada;
  • sposobnost lične organizacije i koordinacije različitih radnih zadataka;
  • praćenje tokova i inovacija u oblasti učenja i izvođenja nastave.

Benefiti:

  • rad u profesionalnom i dinamičnom okruženju koje se neprekidno razvija;
  • nagrađivanje u skladu sa postignutim rezultatima;
  • mogućnost daljeg profesionalnog usavršavanja.

Mi se bavimo jednom od najlepših delatnosti na svetu: radimo sa mladim ljudima, budućim

liderima ovog sveta, i pomažemo im da ostvare uspeh u životu. Zato tražimo ljude koji su

prirodno gostoljubivi, koji su pozitivni, energični i ljubazni. Ako ste takvi, mi možemo raditi

zajedno. Ako nemate duh da služite naše klijente, nećete se radovati radu sa nama.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene kriterijume, pošaljite nam svoj CV sa

motivacionim pismom do 23. 2. 2019. godine na imejl-adresu: hr@link.co.rs

Nepotpune prijave neće se uzimati u obzir.

Više o kompaniji možete videti na veb-sajtu: www.link-group.eu.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Andragog   1

Kategorije
  • Psihologija i sociologija
  • Obrazovanje
Obrazovanje
  • Fakultet