1. Livac
  2. Operativac na završnoj obradi odlivaka
  3. Topioničar

Za rad u fabrici u Kikindi

Potrebne kvalifikacije:

  • Poželjno iskustvo na sličnim poslovima ili u proizvodnom pogonu
  • Bez ograničenja na stručnu spremu

Glavna zaduženja, u zavisnosti od specifičnog radnog mesta:

  • Ručno i poluautomatsko livenje odlivaka
  • Brušenje odlivaka
  • Izbijanje jezgara, sačmarenje, brušenje na stabilnoj brusilici
  • Vizuelna kontrola kvaliteta odlivaka
  • Održavanje radnog alata, mašina i radnog mesta
  • Obaveštavanje nadređenih o nepravilnostima i zastojima
  • Vođenje evidencije o učinku i produktivnosti
  • Poštovanje pravila bezbednosti, protivpožarne zaštite, kao i pravila zaštite životne sredine

Profil kandidata:

  • Odgovornost, preciznost, pouzdanost
  • Reaktivnost na problem, sistematičnost, sposobnost kontinuirane koncentracije
  • Spremnost na smenski i fizički rad, kao i rad u toplim uslovima

Mi nudimo:

  • Obuku za rad na specifičnom radnom mestu u fabrici u Kikindi
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja
  • Plaćene putne troškove

Prijave slati mailom na adresu jobs@lebelier.rs, pozvati broj telefona: 063 111 23 14 ili popuniti direktno formular za prijavu za posao na Idinom ulazu u fabriku u Kikindi.

Gradovi
Kikinda

Pozicije posla

Operater u livnici (m/ž)   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola