x
Nagradna igra

1 izvršilac

Opis posla:

  • Priprema jela prema utvrđenim standardima i normativima
  • Kontrola namirnica: skladištenje, rokovi trajanja, ispravnost, kvalitet, zalihe
  • Sprovođenje standarda kvaliteta i kvantiteta proizvoda
  • Pridržava se propisanih normativa i receptura i iste primenjuje u radu

Uslovi:

  • Obavezno radno iskustvo
  • Profesionalnost i kreativnost u radu
  • Otvorenost za komunikaciju i inovacije
  • Snalažljivost, organizovanost i samostalnost u radu
  • Sposobnost prilagođavanja timu, razvijeni timski duh
  • Tačno, odgovorno i blagovremeno obavljanje radnih zadataka
  • Državljanstvo Republike Srbije

Nudimo

  • Rad u dinamičnom i pozitivnom okruženju
  • Napredovanje u poslu i karijeri
  • Redovna isplata zarada
  • Stimulativni paket nagrađivanja (mesečni bonus na platu)

Naš cilj je da stvorimo dobro obučene i profesionalne kandidate koji će biti spremni da se nose sa promenljivim zahtevima u ugostiteljstvu.

Prijave dostaviti elektronskim putem ili na telefon 065-555-77-09 radnim danom od 8.00 do 15.00 časova.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Kuvar m/ž   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 17 dana