Uslovi:

  • Obavezna licenca odgovornog izvođača radova 410
  • Poželjna licenca odgovornog projektanta
  • Radno iskustvo na gradilištu je poželjno
  • Tražena osoba treba da je fleksibilna i spremna na rad u različitim uslovima, i pre svega da bude spona između vlasnika firme, i direktnih izvršilaca na gradilištu
  • Poželjna je vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno znanje engleskog jezika, kao i znanje rada na računaru i grafičkim programima (Auto Cad i slično)

Opis posla:

  • Upravljanje i vođenje gradilišta
  • Organizacija, kontrola i koordinacija rada
  • Tehnička obrada građevinskih situacija
  • Definisanje i praćenje dinamike izvođenja
  • Komunikacija sa investitorom
  • Podrška prilikom učešća na tenderima

Nudimo:

  • Stalan radni odnos,
  • Dinamično poslovno okruženje
  • Mogućnost napredovanja i daljeg usavršavanja
  • Redovnu zaradu

Očekujemo Vaše prijave.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Diplomirani građevinski inženjer   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet
Specijalna znanja i veštine
  • Licenca odgovornog izvođača radova 410