Beograd

Osnovna zaduženja:

  • Izrada projektno-tehničke dokumentacije koja je pre svega sastavni deo pripreme prostora za instalaciju telekomunikacione opreme
  • Statička provera stabilnosti postojećih objekata (antenskih stubova i nosača) na planirano dodavanje nove opreme
  • Projektovanje novih čeličnih stubova
  • Izrada projekata adaptacije postojećih objekata za smeštaj TK opreme

Obavezni uslovi:

  • Građevinski fakultet VII stepen
  • Odlično poznavanje rada u AutoCAD-u, Tower-u, Windows-u i MS office programa
  • Dobro poznavanje pisanog i govornog engleskog jezika

Poželjni uslovi:

  • Građevinski fakultet Univerziteta u Beogradu – konstruktivni smer
  • Poželjno znanje izrade statičkih proračuna čeličnih konstrukcija po eurocode
  • Iskustvo na sličnim poslovima
  • Položen vozački ispit, B kategorija, aktivan vozač

Od kandidata očekujemo:

  • Spremnost za rad, učenje i napredovanje
  • Istrajnost u radu
  • Sposobnost rada u timu
  • Samostalnost i inicijativu u radu

Prijave slati do 01.01.2019. godine.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Projektant - Diplomirani inženjer građevine (m/ž)   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet