2 izvršioca

Beograd

Opis posla:

  • Kontrola tehničke dokumentacije
  • Pronalaženje tehničkih rešenja za racionalizaciju projekta
  • Vođenje procesa tokom tenderisanja
  • Uzimanje učešća u izradi ponuda na zahtev investitora
  • Praćenje internet izdanja i aktivno informisanje o planiranim investicijama u Srbiji
  • Pronalaženje i kontaktiranje sa najadekvatnijim i najpovoljnijim podizvodjacima
  • Prikupljanje ponuda podizvođača i kalkulacija cena podizvođača
  • Asistiranje prilikom sastavljanja Ugovora sa potencijalnim dobavljačima
  • Analiza projektne dokumentacije od koje direktno zavisi nabavka robe
  • Davanje optimizacije tehničkih rešenja
  • Koordiniranje komunikacije privrednog društva sa projektantima drugih privrednih društava
  • Organizovanje i učestvovanje u sastancima sa potencijalnim klijentima

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme (građevinski fakultet)
  • Prednost: Posedovanje izvođačke licence i projektantske licence (410 i 411)
  • Minimum sedam godine radnog iskustva u tehničkoj pripremi
  • Napredni korisnik sledećih programa: MS Office, Tower, AutoCAD, MS Project
  • Aktivno znanje engleskog jezika (prednost znanje nemačkog jezika)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Lične sposobnosti kandidata:
  • Efikasno planiranje i organizacija rada
  • Sposobnost sistematičnog i brzog rešavanja problema
  • Orjentisanost ka cilju
  • Analitičnost, sistematičnost i tačnost u radu
  • Savesnost u obavljanju poverenih poslova
  • Posvećenost i sklonost ka timskom radu
  • Sklonost ka daljem stručnom usavršavanju
  • Timski rad i saradnja

Nudimo:

  • Stimulativne uslove rada, bonusi
  • Pozitivnu radnu atmosferu i okruženje
  • Priliku da radite u jednoj od kompanija sa stalnim rastom na tržištu

Rok za konkurisanje: 29.03.2019.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Inženjer tehničke pripreme   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet