Potreban broj izvršilaca: 1

Mesto rada: Beočin

Opis posla:

  • Samostalno organizuje i obavlja poslove nabavke
  • Komunikacija sa dobavljačima i pronalaženje optimalne ponude dobavljača
  • Vrši selekciju dobavljača prema prethodno utvrđenim kriterijumima
  • Izrađuje, usaglašava i prati realizaciju plana nabavke
  • Vodi evidenciju o porudžbinama i prati rokove isporuke
  • Prati utrošak zaprimljenog materijala
  • Vodi evidenciju celokupne dokumentacije koja prati proces nabavke
  • Sastavlja izveštaje po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi:

  • Srednja ili viša/visoka stručna sprema, poželjno mašinske ili tehničke struke
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na poslovima nabavke, poželjno u mašinskoj proizvodnji
  • Napredno poznavanje Microsoft Offica, a posebno Excel-a
  • Aktivni vozač B kategorije

Od Vas očekujemo:

  • Profesionalan pristup poslu, odgovornost i preciznost
  • Komunikativnost

Zaposlenom nudimo:

  • Redovnu isplatu zarade
  • Obezbeđen prevoz do firme
  • Napredovanje u poslu

Zainteresovani kandidati prijave mogu slati na e-mail:

r.pavkovic@metalniproizvodi.rs

Rok za konkurisanje je 10.06.2018.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani. Zahvaljujemo se na razumevanju.

Gradovi
Beočin
Novi Sad

Pozicije posla

Referent nabavke   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola