Oglas namenjen i osobama čije je školovanje u toku

u Novom Sadu

1 izvršilac

Opis posla:
  • Sastavljanje bilansa
  • Obračun PDV-a
  • Poznavanje pogonskog knjigovodstva
  • Poslovi platnog prometa
  • Izrada završnog računa i obračun poreza na dobit
  • Obračun domaćih i službenih puteva u inostranstvo
  • Kontakti sa poreskom upravom po svim pitanjima iz oblasti finansijsko-knjigovodstvenog poslovanja
  • Praćenje propisa iz oblasti finansijsko-knjigovodstvenog poslovanja

Uslovi:

  • Minimum 5 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Rad na računaru, poznavanje rada u programu Pantheon

Napomena: ishodu konkursa biće obavešteni samo kandidati koji uđu u uži krug.

Ukoliko ste zainteresovani i prepoznajete sebe u gore navedenoj poziciji, molimo da Vaše prijave za posao dostavite elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 18.05.2016.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Knjigovođa   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Viša škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena