1 izvršilac, mesto rada: Beograd

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema, bez obzira na smer;
  • Najmanje 1. godina radnog iskustva na istim poslovima;
  • Vozačka dozvola “B” kategorije;
  •  Dobro poznavanje teritorije grada Beograda

Opis poslova:

  • Obavlja dežurstvo pri centru mobilnog obezbeđenja;
  • Obavlja radne zadatke po nalogu ovlašćenih radnika iz operativnog centra ili od nadređenog rukovodioca;
  • Vrši neposrednu fizičku zaštitu i obezbeđenje objekata, imovine i lica, preventivnim obilascima i intervencijama po nalogu dežurnog radnika operativnog centra ili neposrednog rukovodioca;
  • Zadužuje materijalna sredstva prema utvrđenoj proceduri;
  • Vrši preventivni obilazak objekata klijenta po posebnom planu;
  • Po utvrđenoj proceduri vrši intervencije na objektima klijenata;
  • Popunjava obrasce i podnosi izveštaje prema utvrđenim procedurama;

Nudimo:

  • Redovnu i sigurnu isplatu zarade;
  • Rad u dinamičnom I timski orijentisanom okruženju

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati cv elektronskim putem na e mail adresu hr.@inexsg.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Službenik službe za mobilno obezbeđenje   1

Kategorije
  • Poslovi obezbeđenja
Obrazovanje
  • Srednja škola