1 izvršilac

Mesto rada: Beograd

Uslovi:

  • Stepen i vrsta stručne spreme: VSS / VŠS / bez obzira na smer
  • Radno iskustvo: 1 godina radnog iskustva na istim poslovima.

Opis poslova Rukovodioca službe za monitoring i mobilno obezbeđenje:

  • Organizuje, rukovodi i kontroliše rad službe za monitoring (operativni centar) i mobilno obezbeđenje (interventno-patrolni tim);
  • Učestvuje u selekciji i prijemu radnika službe;
  • Vrši proveru obučenosti i osposobljenosti radnika službe;
  • Vrši uvid i daje predloge za nabavku materijalnih sredstava za potrebe službe;
  • Stara se da se materijalna sredstva pravilno koriste, čuvaju i održavaju;
  • Informiše direktora Sektora bezbednosnih usluga o radu službe i traži saglasnost za preuzimanje mera i postupaka u cilju povećanja efikasnosti rada;
  • Vrši obuku namenjenu klijentima, uz davanje instrukcija o upotrebi;
  • Predlaže odgovarajuće disciplinske i stimulativne mere za zaposlene u svojoj službi;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca,
  • Primenjuje sva ovlašćenja propisana zakonom o Privatnom Obezbeđenju

Nudimo:

  • Rad u uspešnoj, rastućoj kompaniji uz mogućnosti napredovanja
  • Rad u profesionalnom i timski orijentisanom okruženju
  • Redovnu isplatu zarada i stimulacija
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa ostvarenim rezultatima

Sve prijave za posao slati isključivo elektronskim putem.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Rukovodilac službe za monitoring i mobilno obezbeđenje   1

Kategorije
  • Poslovi obezbeđenja
Obrazovanje
  • Viša škola

do isteka 19 dana