1 izvršilac

mesto rada:Beograd

Uslovi:

  • Stepen i vrsta stručne spreme: SSS/VSS/bez obzira na smer
  • Radno iskustvo: 3 godine radnog iskustva na istim poslovima.

Opis poslova Rukovodioca službe logistike

  • Organizuje i rukovodi radom službe logistike
  • Upravlja procesom pružanja materijalne podrške sektoru i drugim službama privrednog društva;
  • Organizuje i kontroliše skladištenje i čuvanje materijalnih sredstava;
  • Organizuje i kontroliše održavanja voznog parka privrednog društva;
  • Vrši nabavku oružja i municije, pribavlja i kompletira neophodnu dokumentaciju u vezi vatrenog oružja i municije, definiše i kontroliše obavezne procedure za izdavanje naoružanja;
  • Predlaže i vrši nabavku materijalnih sredstava na tržištu
  • Organizuje i izrađuje godišnji plan materijalnih sredstava
  • Obavljanje i druge poslova po nalogu generalnog direktora

  • NUDIMO:
  • rad u uspesnoj, rastucoj kompaniji uz mogucnosti napredovanja
  • rad u profesionalnom i timski orijentisanom okruzenju
  • redovnu isplatu zarada i stimulacija
  • mogucnost napredovanja u skladu sa ostvarenim rezultatima

Sve prijave za posao slati iskljucivo elektronskim putem na teodora.markovic@inexsg.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Rukovodilac službe logistike   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola