1 izvršilac za rad u Beogradu

Uslovi za kandidate:

  • VSS/ VŠS – bez obzira na smer
  • tri godine radnog iskustva na istim poslovima;
  • znanje engleskog jezika;
  • znanje rada na računaru ( MS Office );
  • vozačka dozvola B kategorije;

Opis posla:

  • rukovodi radom službe na određenom broju objekata u regionu;
  • sprovodi procedure i politiku privrednog društva u poslovima higijensko tehničkog održavanja;
  • planira, organizuje, realizuje i kontroliše funkcionisanje službe na objektima;
  • koordinira i kontroliše rad rukovodilaca na objektima i vođa smena;
  • izveštava rukovodioca o stanju, problemima i zahtevima po pitanju službe na objektima;
  • učestvuje u selekciji i prijemu radnika;
  • vodi kadrovsku dokumentaciju za celokupno ljudstvo na objektu
  • vodi obračun radnih sati ljudstva na objektu i iste dostavlja rukovodiocu grupe objekata
  • kontaktira sa kijentima i preduzima mere na otklanjanju nedostataka i podizanju kvaliteta usluge;
  • realizuje popunu materijalnim sredstvima;
  • vrši ostale poslove po nalogu neposrednog rukovodioca

Nudimo:

  • Rad u prijatnom, dinamičnom i profesionalnom okruženju
  • Sigurnu i redovnu zaradu
  • Mogućnost ličnog razvoja

Sve prijave za posao slati isključivo elektronskim putem na office@inexplus.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Rukovodilac objekta higijensko – tehničkog održavanja   1

Kategorije
  • Ostalo
  • HR – Ljudski resursi
  • Administracija
Obrazovanje
  • Fakultet