1 izvršilac

mesto rada:Beograd

Za obavljanje posla odgovara:

  • Generalnom direktoru

Stepen i vrsta stručne spreme:

  • VSS bez obzira na smer

Radno iskustvo:

  • 3 godine radnog iskustva

Ostali uslovi:

  • rad na računaru, vozački ispit „B“ kategorije

Opis poslova Rukovodioca za ljudske resurse:

  • Organizuje rad službe ljudskih resursa
  • Vrši praćenje zakona i promena zakonskih propisa iz domena radnih odnosa i pravovremeno informiše menadžment u cilju implementacije u procesu rada
  • Sprovodi procedure u službi ljudskih resursa
  • Planira potrebne radne snage i organizuje proces regrutacije
  • Organizuje stvaranje baze potencijalnih kandidata u cilju planiranog ili interventnog angažovanja radne snage
  • Vrši komunikaciju sa službom za zapošljavanje i ostalim izvorima kadrova
  • Vrši učešće u procesu selekcije kandidata
  • Organizuje i kontroliše proces zapošljavanja
  • Organizuje efikasne i ažurne baze podataka zaposlenih
  • Stvara radni profil zaposlenog: u saradnji sa neposrednim rukovodiocima službi učestvuje u proceni kvaliteta rada i ponašanja zaposlenih
  • Vrši definisanje i implementaciju promotivne politike kao metod regrutovanja kadrova, motivacioni faktor i deo sistema razvoja karijere zaposlenih u kompaniji
  • Vrši organizovanje i praćenje procedure planiranja godišnjih odmora zaposlenih
  • Vrši delegiranje dužnosti, kontrolu i unapređenje rada službe ljudskih resursa
  • Vrši sprođenje procedura praćenja radnog odnosa zaposlenih
    • Izdavanje potvrda vezanih za radni odnos zaposlenima
    • Evidencija odsustva zaposlenih sa posla
    • Izdavanje rešenja i evidencija godišnjih odmora zaposlenih
    • Izdavanje rešenja o nagradi – kazni
    • Administrativna procedura prijema i prekida radnog odnosa radnika
  • Predlaže i neposredno izrađuje programe redovne, dopunske i specijalističke obuke
  • Izrađuje planove izvođenja obuke i neposredno učestvuje u njihovoj realizaciji
  • Izrađuje testove za proveru znanja službenika zaposlenih i učestvuje u radu komisije za polaganje internih stručnih ispita
  • Stara se o organizaciji obučavanja u rukovanju vatrenim oružjem
  • Komunicira neposredno ili preko drugog lica sa nadležnim organima u cilju pravovremene provere podobnosti kandidata
  • Organizuje pravovremene dostave dokumenata zaposlenih neophodnih za rad službe ljudskih resursa
  • U saradnji sa drugim službama vrši planiranje, učestvuje u primpremi i predlaže sistematizaciju i organizaciju radnih mesta privrednog društva
  • Priprema odluke na potpis gen.direktoru za pojedinačna rešenja predviđena ovim Pravilnikom.
  • Izrađuje izveštaje o radu službe po svim pitanjima iz delokruga rada
  • Priprema pojedinačna akta kojima se bliže regulišu pojedine funkcionalne dužnosti i kadrovska rešenja u privrednom društvu
  • Obavlja i druge poslove koji mu budu povereni od strane generalnog. direktora

NUDIMO:

  • rad u uspešnoj, rastućoj kompaniji uz mogućnosti napredovanja
  • rad u profesionalnom i timski orijentisanom okruženju
  • redovnu isplatu zarada i stimulacija
  • mogućnost napredovanja u skladu sa ostvarenim rezultatima

Sve prijave za posao slati iskljucivo elektronskim putem na teodora.markovic@inexsg.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Rukovodilac Ljudskih resursa   1

Kategorije
  • HR – Ljudski resursi
Obrazovanje
  • Srednja škola