Mesto rada : Beograd

1 izvršilac

  1. Stepen i vrsta stručne spreme: VSS bez obzira na smer
  2. Radno iskustvo: 3 godine radnog iskustva na istim poslovima
  3. Potrebni uslovi: rad na računaru, vozački ispit „B“ kategorije

Opis poslova referenta za obuku:

  • Izrađuje plan i programe obuke i stara se za izvršenje istih;
  • Analizira sprovođenje plana i programa obuke;
  • Izrađuje testove za proveru znanja zaposlenih;
  • Na osnovu plana obuke i lične osposobljenosti izvodi pojedine teme u procesu obuke;
  • Poznavanje Zakona o privatnom obezbeđenju i praćenje svih izmena i dopuna zakonske regulitive koja reguliše delatnost privatnog obezbeđenja;
  • Stvaranje baze potencijalnih kandidata u cilju planiranog ili interventnog angažovanja radne snage
  • Obavlja i druge poslove po zahtevu neposrednog rukovodioca.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, pošaljite svoj CV elektronskim putem na adresu hr@inexsg.rs

Zahvaljujemo se svim prijavljenim kandidatima na interesovanju za rad u našem timu. Biće kontaktirani samo oni koji budu izabrani za intervju.

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Referent za obuku   1

Kategorije
  • Poslovi obezbeđenja
Obrazovanje
  • Fakultet