Radno mesto je u Beogradu

1 izvršilac

Opis poslova:

  • Planira, organizuje i stara se o nesmetanom funkcionisanju celokupnog voznog parka privrednog društva
  • Organizuje i brine o pravovremenom produženju saobraćajnih dozvola motornih vozila
  • Organizuje povremene kontrole tehničke ispravnosti motornih vozila
  • Organizuje i kontroliše proces snabdevanja gorivom i drugim sredstvima neophodnim za pravilnu eksploataciju motornih vozila
  • Organizuje periodične kontrole pravilnosti eksploatacije m/v i daje predloge za poboljšanje
  • Ostvaruje redovne kontakte sa predstavnicima ovlašćenih servisa kako bi redovni servisi i vanredne popravke bile izvršene u najkraćem roku
  • Ostvaruje kontakte sa predstavnicima osiguravajućih kuća u vezi osiguranja motornih vozila
  • Vodi sve potrebne evidencije o motornim vozilima i izrađuje redovne, periodične i vanredne izveštaje

Uslovi za kandidate:

  • Srednja stručna sprema
  • Tri godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Rad u uspešnoj, rastućoj kompaniji uz mogućnosti napredovanja
  • Rad u profesionalnom i timski orijentisanom okruženju
  • Redovnu isplatu zarada

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove, pošaljite svoj cv elektronskim putem na e mail adresu hr@inexsg.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Referent za motorna vozila   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola