10 izvršioca za rad u Beogradu

Uslovi za kandidate:

  • Minimum III stepen stručne spreme ( bez obzira na smer);
  • Vozačka dozvola "B" kategorije;
  • Prednost imaju kandidati koji poseduju licencu za vršenje specijalističkih poslova službenika obezbeđenja sa oružjem ( LF2 )

Opis poslova :

  • Vrši transport i obezbeđenje novca i vrednosti, sprovođenjem definisanih bezbednosnih procedura rada i zakonskih odredbi
  • Zadužuje i razdužuje oružje prema utvrđenoj procedure;
  • Izvršava poslove po dnevnom nalogu pretpostavljenog rukovodioca;
  • Vrši zaduživanje i razduživanje pošiljki po utvrđenoj procedure;
  • Koristi sva raspoloživa materijalna sredstva zaštite u transportu novca i vrednosti;
  • U stalnom je kontaktu sa neposrednim rukovodiocem;
  • Prema utvrđenoj proceduri popunjava administrativne obrasce i podnosi dnevne izveštaje;
  • Obavlja druga zaduženja po nalogu neposrednog rukovodioca

Nudimo:

  • Sigurnu i redovnu zaradu;
  • Cena po satu rada 200 dinara;
  • Rad u dinamičnom i timski orijentisanom okruženju

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Radnik u transportu novca i vrednosti   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Transport i logistika
  • Poslovi obezbeđenja
Obrazovanje
  • Srednja škola