Stepen i vrsta stručne spreme:

  • VSS bez obzira na smer,

Radno iskustvo:

  • 3 godine radnog iskustva na istim poslovima

Ostali uslovi:

  • poželjno iskustvo u firmama koje se bave bezbednošću i zaštitom

Opis posla:

  • Organizuje, rukovodi i kontroliše rad službe, daje pismena i usmena uputstva za rad i bolju organizaciju iz domena svoje službe,
  • Uspostavlja saradnju sa drugim privrednim društvima zainteresovanim za korišćenje usluga privrednog društva;
  • Odgovoran je za proces i postupak izrade ponude za tržište usluga iz domena privrednog društva
  • Odgovoran je za zaključenje, evidenciju i praćenje ugovora koje zaključuje privredno društvo;
  • Predlaže mere o marketinškim poslovima privrednog društva;
  • Izrađuje marketinški plan,
  • Vrši pregovore, prezentaciju i prodaju usluga privrednog društva, po odobrenju gen. direktora
  • Učestvuje u izradi kalkulacije isplativosti pružanja usluga kroz utvrđivanje cena usluga
  • Vrši korespodenciju sa klijentima, potencijalnim korisnicima usluga,
  • Vrši marketinška istraživanja kroz posebno izrađene upitnike,
  • Radi na izradi marketinške kampanje po markentiškom planu,
  • Vodi računa o svim činiocima vezanim za predstavljanje privrednog društva na tržištu, predstavlja privredno društvo u sredstvima javnog informisanja uz saglasnost gen.direktora
  • Obavlja i druge poslove koji su mu dati od strane gen. direktora

Prijave kandidata: slanjem biografija na marija.aleksic@inexsg.rs

Isključivo elektronskim putem.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Marketing menadžer   1

Kategorije
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 22 dana