Radno mesto je u Beogradu

1 izvršilac

Opis poslova:

  • Redovno vrši knjiženje ulaznih faktura i izvoda;
  • Štampa naloge po kojima je vršeno knjiženje;
  • Zavodi fakture i priprema plaćanje istih po nalogu neposrednog rukovodioca;
  • Vrši elektronsko plaćanje po nalogu neposrednog rukovodioca;
  • Vodi evidencije o obavezama i potraživanjima Privrednog društva;
  • Vodi delovodnik finansijske dokumentacije ( prijem, otpremanje i razvođenje pošte);
  • Učestvuje u obračunu zarada zaposlenih i njihovom knjiženju;
  • Obavlja poslove finansijske operative koji proizilaze iz delatnosti Privrednog društva;
  • Podnosi poreske prijave i vodi evidenciju o obavezama po podnetim pp;
  • Obavlja blagajničke poslove;
  • Arhivira dokumentaciju iz delatnosti radnog mesta I odgovara za pravilno čuvanje iste;

Uslovi za kandidate:

  • Srednja stručna sprema, bez obzira na smer
  • Tri godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru ( MS Office)

Očekujemo Vaše prijave.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Knjigovođa   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Srednja škola