Potrebne kvalifikacije:

  • Visoka stručna sprema – Tehnološki fakultet – polimerno inženjerstvo, hemijsko inženjerstvo ili neorganski smer (VI i VII stepen)
  • Poželjno radno iskustvo u proizvodnji građevinskog materijala
  • Znanje engleskog jezika
  • Rad na računaru (MS Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis poslova:

  • Organizacija i rukovođenje proizvodnim i tehnološkim procesima
  • Praćenje tehnološkog procesa proizvodnje u svim njenim segmentima
  • Staranje o kvalitetu i kvantitetu proizvodnje i proizvoda
  • Praćenje tehničko – tehnoloških dostignuća i implementacija novih rešenja
  • Koordinacija poslova službe održavanja, proizvodnje i kontrole kvaliteta
  • Izrada proizvodne dokumentacije i uvođenje u sistem kontrole kvaliteta

Očekujemo:

  • Spremnost za timski rad i samostalno odlučivanje uz preuzimanje odgovornosti
  • Sistematičnost, stručnost u radu i spremnost na dalje usavršavanje

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju uz mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
  • Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme

Vaše biografije sa obaveznom fotografijom možete poslati elektronskim putem. Prijave kandidata koji ne ispunjavaju uslove konkursa neće biti razmatrane. Biće pozvani na razgovor samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Prijave slati na email: aleksandar.jovic@mladost.co.rs

Rok za konkurisanje je 30 dana od dana objavljivanja.

Gradovi
Leskovac
Niš
Prokuplje

Pozicije posla

Tehnolog   1

Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
Obrazovanje
  • Fakultet