Mesto zaposlenja: Vlasotince

Potrebne kvalifikacije:

  • Visoka stručna sprema – Dipl. mašinski inženjer
  • Poželjno radno iskustvo na odgovarajućim poslovima mašinskog održavanja
  • Obavezno znanje engleskog jezika
  • Rad na računaru (MS Office, Auto Cad, SolidWorks)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis poslova:

  • Organizacija i rukovođenje sektorom mašinskog održavanja savremenih proizvodnih linija u okviru proizvodnje grube keramike
  • Sprovođenje svih aktivnosti koje se tiču preventivnog i havarijskog održavanja
  • Izrada elektronske tehničke dokumentacije vezane za poslove mašinskog održavanja i koordinacija nabavke rezervnih delova
  • Permanentno praćenje i nadzor celokupne proizvodnje u tehničkom pogledu

Očekujemo:

  • Spremnost za timski rad i samostalno odlučivanje uz preuzimanje odgovornosti
  • Sistematičnost, stručnost u radu i spremnost na dalje usavršavanje

Nudimo:

  • Mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja uz rad na savremenim i modernim proizvodnim linijama
  • Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme
  • Mogućnost rešavanja stambenog pitanja za vreme trajanja radnog odnosa

Vaše biografije sa obaveznom fotografijom možete poslati elektronskim putem. Prijave kandidata koji ne ispunjavaju uslove konkursa neće biti razmatrane. Biće pozvani na razgovor samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 16.03.2018.

Gradovi
Vlasotince

Pozicije posla

Mašinski inženjer u proizvodnji   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet