Potrebne kvalifikacije:

  • Visoko obrazovanje (VII stepen stručne spreme) – dipl. ing. elektrotehnike za automatiku ili energetiku
  • Poželjno radno iskustvo na odgovarajućim poslovima elektronike, automatike i elektroodržavanja
  • Znanje engleskog jezika
  • Rad na računaru, poznavanje PLC, SKADA i AutoCAD (E-plan)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis poslova:

  • Praćenje i elektro održavanje proizvodno tehnoloških linija i procesa
  • Predlaganje, projektovanje i učestvovanje u realizaciji rešenja za automatizaciju, el-ektrične instalacije i elektromotorne pogone
  • Praćenje razvoja novih tehnika i tehnologija i predlaganje rešenja u cilju poboljšanja produktivnosti
  • Obezbeđivanje sigurnosti, kvaliteta i optimalnog kapaciteta proizvodnih linija
  • Sprovođenje svih aktivnosti koje se tiču preventivnog i interventnog održavanja

Očekujemo:

  • Spremnost za timski rad i samostalno odlučivanje uz preuzimanje odgovornosti
  • Sistematičnost, stručnost u radu i spremnost na dalje usavršavanje

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju uz mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
  • Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme

Vaše biografije sa obaveznom fotografijom možete poslati elektronskim putem. Prijave kandidata koji ne ispunjavaju uslove konkursa neće biti razmatrane. Biće pozvani na razgovor samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Prijave poslati na email: aleksandar.jovic@mladost.co.rs

Rok za konkurisanje je 30 dana od dana objavljivanja.

Gradovi
Leskovac
Niš
Prokuplje

Inženjer proizvodnje za elektroniku, automatiku i elektroodržavanje   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet