Više izvršilaca

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • kreira jelovnik, pravi različite vrste jelovnika prilagođene potrebama gostiju
  • pravi ponude izbora hrane po posebnim zahtevima gostiju za ugovorene grupe ili posebne događaje
  •  vrši pripremu jela, pridržava se svih normativa o utrošku namirnica za određena jela
  • obavlja sve radova na kuvanju i izdavanju jela, salata, sendviča
  • vrši obradu voća i povrća
  • priprema i izdaje tople i hladne napitke, doručak prema utvrđenom asortimanu
  • pri radu koristi sva sredstva higijensko-tehničke zaštite
  • učestvuje u sprovođenju dezinfekcije, prostora, pribora, opreme i inventara
  • radi i druge poslove po nalogu rukovodioca
  • odgovoran je za kvalitetno obavljanje poslova
  • za primenu normativa jela
  • za kvantitet, kvalitet i estetski izgled pripremljenih jela
  • za primenu normativa i standarda rada kao i primenu HTZ mera
  • za pridržavanje zakonskih propisa u ugostiteljstvu i hotelijerstvu, kao i sprovođenje odluka organa upravljanja, uputstava i naloga direktora

Uslovi:

  • Srednja ugostiteljska ili druga škola ili prođena obuka iz oblasti gastronomije (kurs za kuvara)
  • Poželjno radno iskustvo
  • fleksibilnost, spremnost za timski rad, dobra komunikacija
  • Preciznost i tačnost u radu

Trajanje konkursa je 30 dana od dana objavljivanja.

Prijave slati na email: posao@hotelstbija.com

Biće kontaktirani samo kanidati koji uđu u uži izbor!

POSTANITE DEO TRADICIJE!

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Kuvar/ica   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola