Mesto zaposlenja: Beograd

Više izvršilaca

Opis posla:

  • čisti, sprema i održava hotelske sobe i sve pomoćne prostorije vezane za smeštajni kapacitet
  • po izlasku gostiju otvara sve sobe i konstatuje: zauzetost soba, ležaja, brojno stanje i ispravnost inventara, tehničku neispravnost nastalu prilikom boravka gosta u sobi i o svemu obaveštava Šefa hotelskog servisa na način predviđen organizacijom rada i datim uputstvima
  • preuzima od gostiju lično rublje za pranje, peglanje i čišćenje, predaje ga Šefu hotelskog servisa i stara se da blagovremeno bude vraćeno gostu
  • svakodnevno pravi izveštaj o stanju osnovnih sredstava i sitnog inventara kojim se duži (eventualnom nestanku i kvarovima, oštećenjima i sl.)
  • učestvuje u sprovođenju dezinfekcije, prostora, opreme i inventara

Uslovi:

  • stručna sprema: I/II/ III stepen stručne spreme
  • radno iskustvo: poželjna 1 godina na istim ili sličnim poslovima
  • radni odnos se zasniva na određeno vreme
  • fleksibilnost, spremnost za timski rad, dobra komunikacija

Prijave slati na email: posao@hotelsrbija.com

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Sobar/ica   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola