Opis posla

  • Obavlja sve poslove sortiranja veša za mašine za pranje veša, radi na mašinama za peglanje veša, slaže I pakuje veš za isporuku
  • vrši sve popravke rublja ( krpljenje, ušivanje, štepanje i sl.)
  • kroz sve procese rada pridržava se uputstva za rad kako ne bi došlo do oštećenja rublja ili kvara na mašinama i instalacijama kojima rukuje
  • održava higijenu celokupne perionice i svih pratećih prostorija, opreme i mašina
  • vodi računa da sve mašine i uređaji po završenom poslu budu ostavljeni u ispravnom stanju
  •  učestvuje u sprovođenju dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacije prostora, opreme i inventara

Uslovi za kandidate:

  • minimum 1 godina radnog iskustva na istom poslu
  • poželjno da je aktivan vozač

Prijave slati na e-mail:

Posao@hotelsrbija.com

ili na adresu:

Hotel Srbija AD

Ustanička 127c, Beograd

Rok za konkurisanje: 15.07.2017.godine

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Radnik/ca u perionici veša   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola