Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Radi sve fizičke i pomoćne poslove u hotelu vezane za utovar – istovar
  • Dopremu – otpremu inventara, veša, robe, pića i potrošnog materijala
  • Radi poslove vezane za čišćenje snega i leda
  • Radi poslove vezane za održavanje podrumskih prostorija, iznošenje otpadnog materijala i drugih otpadaka
  • Učestvuje u sprovođenju dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacije prostora, opreme i iventara
  • Vrši prevoz robe (i interne pošte) iz jednog objekta u drugi.
  • Obavlja i druge poslove po nalogu nadređenog.

Uslovi za prijavu kandidata:

  • Minimum I stepen stručne spreme
  • Iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima minimum 3 meseca
  • Obavezno vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Svi zainteresovani kandidati svoje biografije mogu proslediti na mail posao@hotelsrbija.com sa naznakom ˝Pomoćni radnika u domaćinstvu ˝.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Pomoćni radnik/ca u domaćinstvu   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Osnovna škola