Opis posla:

  • razvrstava rublje prema vrsti materijala i osetljivosti boja
  • pere, pegla mašinski i ručno
  • gostinsko rublje pere i pegla s posebnom pažnjom (odgovoran je za oštećenje istog)
  • u svim procesima rada vrši detaljnu kontrolu rublja (flekavo, oprano, izgužvano, iscepano, te ga klasira za ponovno pranje, peglanje, krpljenje ili otpis)
  • vrši sve popravke rublja (krpljenje, ušivanje, štepanje i sl.)
  • kroz sve procese rada pridržava se uputstva za rad kako ne bi došlo do oštećenja rublja ili kvara na mašinama i instalacijama kojima rukuje
  • održava higijenu celokupne perionice i svih pratećih prostorija, opreme i mašina
  • vodi računa da sve mašine i uređaji po završenom poslu budu ostavljeni u ispravnom stanju

Uslovi:

  • stručna sprema: najmanje I stepen
  • radno iskustvo: poželjna 1 godina rada u perionici veša

Prijave slati na email:

posao@hotelsrbija.com

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Perač/peglač   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola