Mesto rada: Beograd

jedan izvršilac

Opis posla:

  • pronalaženje novih kupaca i održavanje kontakta sa postojećim kupcima
  • predlog tehničkih rešenja u skladu sa zahtevima kupaca
  • pružanje postprodajnih usluga
  • redovno prisustvo na terenu na teritoriji Srbije
  • samostalna i svakodnevna korespodencija sa centralom u Austriji i Nemačkoj

Uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme iz oblasti tehnike (prednost mašinstvo)
  • obavezno radno iskustvo od minimum dve godine u oblasti terenske komercijale
  • izražena veština komunikacije, visok stepen elokvencije
  • obavezno aktivno znanje engleskog i/ili nemačkog jezika u govoru i pismu (prednost znanje nemačkog jezika),
  • poznavanje rada na računaru, Windows, MS-Office, Internet
  • obavezna vozačka dozvola B kategorije- aktivan vozač
  • odgovornost i posvećenost poslu

Nudimo vam rad u dinamičnom okruženju, sa prilikama za lični i poslovni razvoj kroz usavršavnje u zemlji i inostranstvu.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Propratno pismo i biografiju sa fotografijom na srpskom jeziku možete dostaviti na mail adresu

office@hennlich.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Inženjer prodaje   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Viša škola