Opis posla:

  • Organizuje i koordinira rad operativnog razvoja, dodeljuje zadatke izrade:
    • metoda,
    • simulacija i
    • konstrukcije alata 3D i/ili 2D
    • tehnološke obrade alata/pozicija
  • Učestvuje u izradi ponuda za kupce
  • Upravlja izmenama u konstruktivnoj i tehnološkoj dokumentaciji
  • Obezbeđuje produktivnost rada
  • Učestvuje u rešavanju tehničkih problema u Operativnom razvoju i Proizvodnji
  • Učestvuje u uvođenju savremenih metoda rada
  • Sarađuje sa drugim celinama u društvu i eksternim institucijama i poslovnim partnerima
  • Komuniciranje-saradnja sa kooperantima – eksternim konstruktivnim biroima koji vrše uslugu izrade metoda, simulacija i/ili 2D/3D konstrukcije;

Uslovi:

  • VII stepen - diplomirani mašinski inženjer
  • Radno iskustvo minimalno 5 godina na sličnim poslovima

Kompetentnosti:

  • Aktivno znanje engleskog ili nemačkog jezika, poznavanje dokumentacije i standarda, osposobljenost za rad na računaru, znanje za korišćenje programa za administrativne poslove i za konstruisanje: CATIA, NX, ...

Očekujemo Vaše prijave.

Gradovi
Kragujevac

Pozicije posla

Rukovodilac operativnog razvoja-konstrukcije   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet