za regionalne centre Beograd, Šabac, Sombor, Sremska Mitrovica i Subotica

Uslovi:

  • Stepen stručne spreme: VI, VII
  • Tri godine radnog iskustva u FMCG
  • Analitičke sposobnosti
  • Sposobnost organizacije i planiranja
  • Vozačka dovola B kategorija, aktivan vozač
  • Rad na računaru (MS office)
  • Poželjno je radno iskustvo u maloprodaji na radnom mestu poslovođe

Odgovornost i zaduženja:

  • Nadgledanje/kontrola rada maloprodajnih objekata i izrada predloga za unapređenje prodaje
  • Odgovornost za realizaciju postavljenih zadataka i ciljeva
  • Obuka i profesionalno usavršavanje zaposlenih u maloprodajnim objektima za koje je odgovoran
  • Kontrola primene internih i eksternih propisa koji regulišu rad maloprodajnih objekata
  • Praćenje rada konkurencije i analiza tržišta

Nudimo:

  • Fiksna zarada + bonusi (mesečni) za ostvarenje zacrtanih ciljeva
  • Usavršavanje i napredovanje
  • Dinamično radno okruženje

Gradovi
Beograd
Šabac
Sombor
Sremska Mitrovica
Subotica

Pozicije posla

Regionalni menadžer (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola