Uslovi:

  •  Visoka ili viša stručna sprema
  •  Tri godine radnog iskustva u FMCG
  •  Analitičke sposobnosti
  •  Sposobnost organizacije i planiranja
  •  Vozačka dovola B kategorija, aktivan vozač
  •  Rad na računaru (MS office)
  • Poželjno je radno iskustvo u maloprodaji na radnom mestu poslovođe.

Odgovornost i zaduženja:

  • Nadgledanje/kontrola rada maloprodajnih objekata i izrada predloga za unapređenje prodaje
  •  Odgovornost za realizaciju postavljenih zadataka i ciljeva
  •  Obuka i profesionalno usavršavanje zaposlenih u maloprodajnim objektima za koje je odgovoran
  •  Kontrola primene internih i eksternih propisa koji regulišu rad maloprodajnih objekata
  • Praćenje rada konkurencije I analiza tržišta

Nudimo:

  • Fiksna zarada + bonusi (mesečni) za ostvarenje zacrtanih ciljeva
  • Usavršavanje i napredovanje
  • Dinamično radno okruženje

Aplicirajte isključivo preko linka:

Gradovi
Šabac
Novi Sad
Subotica

Pozicije posla

Regionalni menadžer   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola