Region - Subotica

Uslovi za kandidate:

  • Najmanje IV stepen stručne spreme mikrobiološkog, prehrambenog, veterinarskog, medicinskog, hemijskog, tehnološkog ili tehničkog smera i gimnazija
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na istoj poziciji u oblasti trgovine robom široke potrošnje
  • Uverenje o položenom stručnom ispitu i HACCP sistemu
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket – Excel, Word)
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Opis posla:

  • Kontroliše na terenu celokupan rad svih maloprodajnih objekata, ugostiteljskog objekta i distributivnih centara u sastavu Gomex d.o.o. radi poboljšanja higijenskih uslova u prometu hranom i vođenju svih zakonom propisanih evidencija.
  • Učestvuje u dopunjavanju i izvršavanju HACCP plana, vodi HACCP dokumentaciju, planira i organizuje validaciju i verifikaciju HACCP plana, dužan je da aktivno učestvuje u okviru HACCP tima, učestvuje u primeni HACCP sistema, odgovoran je za primenu dobre proizvođačke, trgovačke i higijenske prakse.
  • Obučen je za uzimanje uzoraka namirnica i briseva.
  • Predstavlja privredno društvo pred nadležnim državnim organom (inspekcijom) u slučaju uočenih nepravilnosti u radu iz delokruga svoga posla.

Mi Vam nudimo:

  • Posao u dinamičnom okruženju i timu mladih i ambicioznih ljudi
  • Mogućnost profesionalnog napredovanja i usavršavanja uz eksternu edukaciju

Svi zainteresovani koji ispunjavaju gore precizirane uslove treba da pošalju svoju biografiju na

www.gomex.rs

(odeljak za posao)

gde će popuniti prijavu za. Rok za podnošenje prijava je do popune. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

HACCP referent   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola