Opis posla:

  • Postavljanje i održavanje računarske opreme, perifernih uređaja, kancelarijske opreme
  • Izvršenje zahteva IT podrške
  • Pružanje detaljnih povratnih informacija saradnicima
  • Administracija korisničkih radnih stanica (računari, laptopovi)
  • Dijagnostikovanje i vraćanje opreme i softvera u rad, instalacija / demontaža / nadogradnja
  • Instalacija i konfiguracija osnovnog i specijalnog softvera na radnim stanicama
  • Povezivanje i inicijalno podešavanje aktivne, pasivne i komercijalne opreme (ruteri, svičevi, IP-telefonija, štampači, bar-skeneri itd.)
  • Učešće u reviziji, inventuri, modernizaciji IT opreme
  • Administracija, optimizacija i redovno održavanje radnih stanica saradnika (Windows 10 / Windows11)
  • Administracija korisničkih naloga i dozvola (Active Directory) kao i kupovina i dodela novih Microsoft Office licenci preko Microsoft Office Admin Centra, sa fokusom na bezbednosnu politiku, prava pristupa, SharePoint, Exchange i Teams
  • Planiranje, isporuku i konfiguraciju mrežnih komponenti kao što su svičevi, upravljane WiFi pristupne tačke, LTE ruteri kao i VDSL.

Uslovi:

  • Visoka ili viša stručna sprema tehničkog profila.
  • Minimalno iskustvo 3-5 godina u istim poslovima.
  • Napredno poznavanje Windows operativnih sistema.
  • Sposobnost za rad pod pritiskom i spremnost za kontinuirano usavršavanje.
  • Odgovornost, komunikativnost, tačnost, ažurnost, motivisanost za konstantno učenje i usavršavanje.

Veštine i osobine koje bi trebalo da ima sistem administrator:

  • Sposobnost logičkog razmišljanja
  • Smisao za rešavanje tehničkih problema
  • Strpljivost u komunikaciji sa korisnicima
  • Sposobnost da prepoznaju i prihvate potrebe korisnika
  • Sposobnost objašnjavanja pojmova i postupaka na jednostavan način
  • Sklonost ka stalnom usavršavanju i učenju

Nudimo:

  • Stalni radni odnos
  • Redovna primanja
  • Rad u dinamičnom radnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

IT Sistem Administrator (m/ž)   1

Kategorije
  • IT
  • Administracija
Obrazovanje
  • Viša škola