Kragujevac

Opis poslova

  • priprema skladišta za implementaciju WMS-a
  • šifriranje i održavanje skladišnih lokacija
  • vrši proveru i ažuriranje matičnih podataka artikala u sistemu
  • definiše broj komisionih i skladišnih pozicija
  • izrađuje izveštaje vezane za tačnost lokacija i tačnost odlaganja na lokaciju
  • prati iskorišćenost skladišnih lokacija i izveštava o slobodnim kapacitetima u skladištu
  • vrši obuku zaposlenih u skladištu o načinu rada
  • rešava probleme koje mu signaliziraju izveštaji
  • odgovoran za sprovođenje svih zakonskih i internih procedura kompanije koje se odnose na skladište
  • definiše zahteve IT sektoru za dorade i unapređenje sistema
  • vrši izradu nacrta pakovanja artikala na paletu
  • definiše način pakovanja robe u vozilo vodeći računa o težinskoj i zapreminskoj iskorišćenosti vozila
  • radi i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca za koje je osposobljen

Uslovi za prijavu:

  • VII stepen stručne spreme (mašinske ili saobraćajne struke)
  • poželjno poznavanje WMS-a
  • poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 01.03.2019.

Gradovi
Kragujevac

Pozicije posla

Specijalista za WMS   1

Kategorije
  • Saobraćaj
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet