Kragujevac

Opis posla:

  • stalne kontrole objekata u cilju preventivnog delovanja i saniranja uočenih vidljivih i potencijalnih oštećenja i nedostataka
  • izrada planova redovnog tekućeg održavanja na godišnjem i mesečnom nivou
  • redovno izveštavanje o stanju građevinskih objekata iz ugla tekućeg održavanja
  • predlaganje mera iz domena tekućeg održavanja
  • izrada projekcije neophodnih finansijskih sredstava za planirane radove
  • pribavljanje ponuda i selekcija istih
  • definisanje uslova i kriterijuma za ocenu i rangiranje izvršioca
  • kontrola izvedenih radova od strane izvršioca radova
  • neposredno je odgovoran za realizaciju plana održavanja na dnevnom i sedmičnom nivou
  • kontaktira sa ovlašćenim servisnim službama za potrebe održavanja
  • odgovara za sledljivost i tačnost dokumentacije iz oblasti održavanja
  • obavlja nadzor nad popravkama kao i nadzor nad dnevnim i tekućim održavanjem
  • izrađuje izveštaje održavanja na mesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou o troškovima održavanja kao i izveštaje posebne namene

Uslovi za prijavu:

  • VS, VSS (građevinskog ili arhitektonskog usmerenja)
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Obavezna vozačka dozvola B kategorije

Biće kontaktirani kandidati koju uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 29.01.2019.

Gradovi
Kragujevac

Pozicije posla

Referent za tekuće održavanje   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
  • Arhitektura
Obrazovanje
  • Viša škola