Radno mesto u Kragujevcu

Opis poslova:

  • Učešće u izradi i operativno sprovođenje godišnje/mesečne digitalne komunikacijske strategije
  • Uređivanje i administracija korporativnih naloga/prezentacija na socijalnim mrežama
  • Izrada i slanje newslettera
  • Izrada i sprovođenje marketinških kampanja na webu
  • Analiza uspešnosti marketinških kampanja na webu

Osnovni zahtevi:

  • Razvijena sposobnost estetske procene
  • Kreativnost
  • Sposobnost dizajniranja i realizacije digitalnih kampanja pomoću online medija
  • Napredno poznavanje komuniciranja pomoću društvenih platformi
  • Poželjno je znanje i iskustvo upravljanja Web stranicom (CMS)
  • Interes za društvene medijske trendove

Uslovi:

  • VSS
  • Poželjno je radno iskustvo
  • Sposobnost za timski rad, poštovanje rokova, preciznost u radu

Rok za konkurisanje: 07.03.2019.

Gradovi
Kragujevac

Pozicije posla

Referent za digitalne komunikacije (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
  • IT
Obrazovanje
  • Fakultet