Kragujevac

Opis poslova:

  • Samostalno, na osnovu stečenih sposobnosti, obavlja tekuće održavanje mehaničkih, pneumatskih i hidrauličnih instalacija mašina i opreme, u skladu sa uputstvom za održavanje
  • Podešava tehničko – tehnološke parametre opreme ili mašine, nakon izvedenih servisnih radnji sa stručno obučenim ili rukovaocem mašine ili opreme
  • Preventivno kontroliše tekuće održavanje koje sprovode operateri na mašinama i opremi u toku rada i o tome izveštava šefa odeljenja održavanja
  • Neposredno je odgovoran za tačnost evidencije utrošenih i zamenjenih rezervnih delova u toku rada
  • Obavlja popravke na objektima poslodavca: bravarske radove, popravke sanitarnih čvorova, zaštitnih ograda, vrata, prozora, kapija, bravarskih poslova na transportnim sredstvima – kamionima i dostavnim vozilima i sl.
  • Obavlja periodične preglede i učestvuje u godišnjem remontu kotlarnice i kompresorske stanice
  • Na dnevnom i periodičnom nivou obavlja kontrole i definisane probe sistema za dojavu požara, otprašivanja i agregatske stanice

Uslovi za prijavu:

  • Minimum III stepene stručne spreme
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 30.01.2019.

Gradovi
Kragujevac

Pozicije posla

Mehaničar   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola