Kragujevac

Opis posla:

  • Samostalno, u skladu sa stečenim stručnim sposobnostima, obavlja tekuće održavanje i zamenu: elektroinstalacija mašina i opreme, elektro uređaja, elektronskih komponenti, elektro ormana mašina, opreme i razvodnih ormana, obavlja probni rad mašina i opreme itd.
  • Obavlja poslove čišćenja trafostanice pod neposrednim upravljanjem od strane ovlašćenog lica za izvođenje radova na visokonaponskoj mreži
  • Periodično, prema planu održavanja obavlja čišćenje elektroormana mašina i opreme, kao i razvodnih elektroormana
  • Preventivno kontroliše tekuće održavanje koje sprovode operateri na mašinama i opremi u toku rada i o tome izveštava šefa službe za održavanje
  • Obavlja popravke na objektima poslodavca: ugradnja i šemiranje elektroinstalacije u objektima, korekcije i popravke postojeće elektro instalacije, zamena osigurača, svetiljki, nosača elektroelemenata, zaštitnih sklopki, ugradnja reflektora, novih sijaličnih mesta, elektro utikača, kao i bravarske radove, popravke sanitarnih čvorova, zaštitnih ograda, vrata, prozora, kapija, auto elektrike na kamionima i dostavnim vozilima i sl.
  • Obavlja periodične preglede i učestvuje u godišnjem remontu kotlarnice i redovnom servisu kompresorske stanice
  • Na dnevnom i periodičnom nivou obavlja kontrole i definisane probe sistema za dojavu požara, otprašivanja i agregatske stanice
  • Podešava tehničko - tehnološke parametre opreme ili mašine, nakon obavljenih servisnih intervencijana ili remonta u skladu sa uputstvom za rukovanje i održavanje

Uslovi za prijavu:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 30.01.2019.

Gradovi
Kragujevac

Pozicije posla

Električar   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola