Opis posla i zahtevi radnog mesta:

  • Izrada instalacija jake i slabe struje
  • Ugradnja i održavanje alarmnih sistema i sistema video nadzora

Potrebne stručne kvalifikacije:

  • Minimum srednja stručna sprema

Tehničke veštine:

Neophodno poznavanje rada na računaru kao i u:

  • MS Office paketu (Word, Excel)
  • Windows operativni sistem
  • Internet pretraživači
  • Outlook

Radno iskustvo:

  • Potrebno radno iskustvo na istim i sličnim poslovima

Ostali uslovi:

  •  Vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač)
  • Da niste krivično kažnjavani i da niste pod istragom
  • Dostaviti na konkurs:
  • Biografiju (CV) sa fotografijom

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove, svoj CV sa fotografijom i propratnim pismom možete poslati isključivo elektronskim putem na mail adresu:mailto:posao@flux.rs

Sve prijave će se tretirati kao strogo poverljiva dokumentacija.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Informacije o firmi možete naći na oficijelnom sajtu: www.flux.rs

Gradovi
Beograd
Zemun

Pozicije posla

Elektroinstalater jake i slabe struje   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena
Vrline
  • Odgovornost
  • Kreativnost
  • Iskrenost
  • Odanost
  • Istrajnost
  • Komunikativnost
  • Organizovanost
Specijalna znanja i veštine
  • Excel) • Windows operativni sistem • Internet pretraživači • Outlook
  • Neophodno poznavanje rada na računaru kao i u: • MS Office paketu (Word