Radno mesto: Češka, Bor u Tachova, 150 km od Praga

Opis posla:

  • Rad na mašinama u proizvodnji sedišta za Škodu
  • Prijavljivanje nastalih kvarova u proizvodnji neposrednom rukovodiocu, u cilju što bržeg otklanjanja istih
  • Održavanje radnog prostora

Uslovi:

  • Minimum završena osnovna škola
  • Poželjno radno iskustvo u automobilskoj ili fabrici sa linijskom proizvodnjom
  • Predanost i odgovornost

Pogodnosti:

  • Prijavite se i iskoristite priliku da dobijete posao u internacionalnoj kompaniji
  • Možete zaraditi od 820 EUR mesečno, uz besplatan smeštaj
  • Obezbeđen prevoz Beograd-Češka-Beograd, čije troškove pokriva poslodavac
  • Obezbedjen prevoz od smeštaja do radnog mesta
  • Obezbeđeni jedan do dva obroka u toku smene
  • Obezbeđena radna viza, koju plaća poslodavac
  • Ugovor sa kompanijom do 2 godine
  • Razni drugi benefiti

Biografiju možete poslati elektronskim putem na mejl posao@feron.rs

Za više informacija kontaktirajte nas putem telefona 011/3611-231, 011/4045-723, 066/8108-032, 066/8108-033

Rok za slanje prijava je 27.07.2018.

Gradovi
Republika Češka - Svi gradovi

Pozicije posla

Operater u proizvodnji   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Osnovna škola