Opis posla:

  • Autobuski prevoz putnika u međunarodnom prometu
  • Briga za tačan, siguran i pouzdan prevoz putnika
  • Briga za tehničku ispravnost i higijenu u autobusu

Uslovi za radno mesto:

  • Srednja stručna sprema
  • Vozačka dozvola D kategorije, Kod 95
  • Poznavanje evropskih gradova
  • Osnovno poznavanje engleskog/srpskog/hrvatskog/bosanskog jezika
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva u prevozu
  • Osnovno poznavanje rada na računaru
  • Strpljenje, sposobnost brzog reagovanja i prilagođavanja
  • Ljubaznost i profesionalizam
  • Pouzdanost i autonomija na poslu

Vrsta zaposlenja:

  • Na određeno vreme od šest (6) meseci
  • Puno radno vreme, fleksibilan raspored
  • Probni rad od tri (3) meseca

ROK: Prijave sa vašom biografijom i pratećom dokumentacijom pošaljite putem e-maila : zeljko@faniani-group.com

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Vozač autobusa u međunarodnom transportu   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola