1 izvršilac

za rad u: BEOGRADU-Zemun, Batajnički drum bb

Posebni uslovi:

  • III/IV stepen stručne spreme tehničkog smera
  • 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • vozačka dozvola B kategorije
  • znanje rada na računaru

Opis poslova:

  • prijem robe u magacin (kontrola kvaliteta i kvantiteta robe i vođenje evidencije o prijemu)
  • pravilno održavanje postojeće robe u magacinu
  • vršenje popisa robe
  • izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije
  • utovar i istovar robe prilikom prijema i otprema
  • održavanje magacinskog prostora
  • pakovanje robe
  • vođenje magacinskih knjiga
  • vršenje prenosa robe i materijala
  • redovno održavanje i vršenje sitne opravke viljuškara
  • kontrolisanje  tehničke ispravnosti viljuškara (ulje, tečnost za hlađenje, kočioni sistem, signalizacija, svetlosni i zvučni sistem i slično)
  • vođenje potrebne evidencije
  • obavljanje i ostalih poslova po nalogu Direktora

Prijave slati isključivo elektronskim putem.

Napomena: Prijave koje nisu poslate elektronski se neće uzeti u razmatranje.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Magacioner-Viljuškarista   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola