Mesto rada : Novi Beograd, Bulevar Zorana Đinđića 4a

Posebni uslovi:
  • SSS/VSS
  • 3 godine radnog iskustva

Opis poslova:
  • rukovođenje, planiranje, organizacija i odgovornost za rad službe IT,
  • planira, rukovodi i održava infrastrukturu Društva,
  • utvrđuje i otklanja eventualne sistemske, programske i fizičke kvarove i/ili predlaže rešavanje nastalog problema;
  • prati Informatičku tehnologiju i mogućnosti njihove primene u Društvu,
  • predlaže poboljšanja za već postojeći Informacioni sistem,
  • saradnja sa proizvođačima Software-a i Hardvera, koji se namenski koristi u Društvu,
  • planiranje, specifikacija i nabavka potrebnog Softvera i Hardvera za potrebe Društva,
  • planira preventivno i redovno održavanje Hardware-a PC računara, servisiranje po nastalim kvarovima, iznalaženje prelaznih mogućnosti za nesmetano funkcionisanje do konačnog rešenja problema,
  • održavanje sistemskog i ostalog software-a na PC računarima,
  • tehničko održavanje, administracija i backup svih podataka,
  • pružanje tehničke podrške korisnicima, obuka za rad sa specifičnim programima,
  • koordiniranje rada službe sa ostalim organizacionim celinama,
  • izrada plana i procedura za potrebe korisnika u primeni novih rešenja,
  • administrativni poslovi,
  • svi poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca.

Napomena: Prijave koje nisu poslate na navedeni e-mail se neće uzeti u razmatranje

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

IT Menadžer   1

Kategorije
  • IT
Obrazovanje
  • Fakultet
Status posla
  • Puno radno vreme