1 Izvršilac

Opis poslova:

  • organizuje i rukovodi radom sektora;
  • prati propise iz finansijsko-knjigovodstvenog poslovanja Društva, daje stručne predloge i uputstva za njihovu primenu;
  • prati novčane tokove, analizira tržište kapitala i preduzima mere za njihovo angažovanje u realizaciji razvojnih i drugih programa Društva;
  • daje predloge planova finansijske likvidnosti, kreditnog bilansa i finansijskih konstrukcija za razvojne i druge projekte Društva;
  • donosi odluke iz finansijskog poslovanja koja nisu u nadležnosti drugih lica;
  • sastavlja potrebne izveštaje, obračune poreskih i drugih obaveza, izveštaje o poslovanju i u propisanom roku dostavlja ih nadležnom organu;
  • po završetku poslovne godine zaključuje poslovne knjige i preko početnog stanja otvara poslovne knjige za narednu godinu, čuva poslovne knjige do zakonom predviđenih rokova;
  • kontroliše fakture i ostalu knjigovodstvenu dokumentaciju, kao i poslove kontiranja i knjiženja u skladu sa propisima i opštim aktima;
  • svakodnevno daje naloge za plaćanje računa i izrađuje izveštaje o dnevnom stanju sredstava na tekućem računu Društva;
  • stara se o prijemu i plaćanju dospelih instrumenata plaćanja i o njihovoj blagovremenoj naplati;
  • kontroliše plaćanje dospelih finansijskih obaveza;
  • na zahtev finansijske i druge kontrole prezentuje potrebne podatke;
  • obavlja i druge poslove, po nalogu direktora Društva kome je odgovoran za svoj rad.

Mesto rada:

  • Novi Beograd, Bulevar Zorana Đinđića 4a

Posebni uslovi:

  • VSS/VII, ekonomskog smera;
  • 5 godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima;
  • da nije osuđivan za krivična dela iz oblasti materijalno-finansijskog poslovanja;
  • znanje rada na računaru.

Prijave slati na e-mail :

konkurs.findir@europolis.rs

Napomena: Prijave koje nisu poslate na navedeni e-mail se neće uzeti u razmatranje.

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Direktor sektora finansija   1

Kategorije
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet