Posebni uslovi:

  • VII-1 stepen /VSS (tehničko - tehnoloških ili prirodno - matematičkih nauka);
  • znanje engleskog jezika;
  • 3 godine radnog iskustva, najmanje 1 godina radnog iskustva na rukovodećim poslovima;
  • organizacione sposobnosti.

Opis poslova:

  • predstavlja i zastupa Društvo;
  • organizuje rad i rukovodi procesom rada i poslovanja Društva u skladu sa propisima i osnivačkim aktom i misijom Centra za kvalitet DOO;
  • obezbeđuje zakonitost rada Društva;
  • zaključuje ugovore u pravnom prometu sa trećim licima i u poslovima spoljnotrgovinskog prometa;
  • utvrđuje poslovnu politiku, procedure i ciljeve društva, prati njihovo sprovođenje, određuje mere za njihovo sprovođenje i obezbeđuje njihovo ispunjenje;
  • usvaja programe razvoja Društva;
  • donosi planove rada i određuje načine i postupak njihovih izvršenja;
  • odlučuje o uzimanju i davanju kredita, izdavanju garancija i drugih oblika jemstva;
  • donosi opšta i pojedinačna akta;
  • odlučuje o pojedinačnim pravima, obavezama i odgovornostima zaposlenih;
  • odlučuje o povećanju i/ili smanjenu broja zaposlenih;
  • predlaže zaposlenim izmenu ugovorenih uslova rada (aneks ugovora o radu);
  • preduzima odgovarajuće mere u cilju obezbeđenja radnog reda i discipline u društvu i radi zaštite imovine;
  • ­ оbеzbеđuje rеsurse zа аktivnоsti sеrtifikаciје i ispitivanja u društvu;
  • sklapa ugovorne aranžmane sa klijentima i podugovaračima;
  • ­ odobrava Poslovnik o kvalitetu i druga dokumenta sistema menadžmenta;
  • ­ odobrava planove obuka u okviru društva;
  • ­ donosi odluke o formiranju komisija društva, imenuje i razrešava članove komisija, ili osoblje društva kojem su preneta оvlаšćеnjа da prеduzme dеfinisаnе аktivnоsti u imе društva odnosno direktora;
  • obavlja i druge poslovodne funkcije od značaja za rad i poslovanje društva koje su u nadležnosti Direktora društva.

Prijave slati na :

konkurs.direktor@centarzakvalitet.rs

Napomena:

  • Prijave koje nisu poslate na navedeni e-mail se neće uzeti u razmatranje.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Direktor društva   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet