Opis posla:

  • Obavljanje poslova transporta i uskladištenja materijala i gotovih proizvoda u okviru armiračkog pogona
  • Pomoć pri utovaru i istovaru materijala i gotovih proizvoda
  • Povremeno isporuka robe kupcima na gradilište u Beogradu sa okolinom
  • Vođenje računa o higijeni motornog vozila
  • Uredno popunjavanje putnih naloga
  • Vođenje računa o tehničkoj ispravnosti teretnog vozila
  • Praćenje potrebe servisiranja teretnog vozila
  • Pomoćni fizički poslovi u armiračkom pogonu
  • Poželjno znanje i iskustvo upravljanja sa viljuškarom

Uslovi za kandidate:

  • Minimum IV stepen - SSS
  • Potrebno radno iskustvo
  • Odgovornost ,tačnost, preciznost, poverljivost i pedantnost
  • Vozačka dozvola B i C kategorije
  • Spremnost na rad u dinamičnom radnom okruženju

Nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja posle perioda probnog rada
  • Puno radno vreme
  • Rad u dinamičnom i uspešnom timu

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Kontakt osoba: Milan Korajlija 064 88 72 376

Zvati isključivo u periodu od 8-16h

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Vozač teretnog vozila   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola