Opis posla:

  • Ispravljanje i uvlačenje armatue u mašinu za obradu armature
  • Učestvovanje u postavljanju kotura na vitlo na mašinu
  • Ubacivanje armature u soške na mašini
  • Rad na savijačici armaturne žice i šipke
  • Rad na sekačici armaturne žice i šipke
  • Slaganje i pakovanje dobijenih oblika armature
  • Istovar materijala i utovar gotovih proizvoda
  • Rad sa ručnim viljuškarom
  • Održavanje čistoće i urednosti radne prostorije

Uslovi za kandidate:

  • Prednost imaju kandidati koji imaju iskustva u branši i znanje o materijalima u pogonu za obradu betonskog gvožđa
  • Spremnost na rad u dinamičnom radnom okruženju i orijentisanost ka ciljevima i rezultatima

Nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja posle perioda probnog rada
  • Puno radno vreme
  • Rad u dinamičnom i uspešnom timu
  • Mogućnost daljeg profesionalnog usavršavanja i napredovanja.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Kontakt osoba: Milan Korajlija 064 88 72 376

Zvati isključivo u periodu od 8-16h

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Pomoćni radnik u armiračkom pogonu   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola