Opis posla:

  • Kontrola prijema i evidentiranje robe u magacin
  • Vršenje popisa , kotrole i evidentiranje restlova i repromaterijala
  • Izdavanje i evidentiranje robe, restlova i repromaterija sa vođenjem određene dokumentacije
  • Kontrola utovara i istovara robe prilikom prijema i otprema, kao i neophodno merenje i evidentiranje prilikom prijema i istovara
  • Kontrola proizvedenih pozicija sa specifikacijom i verifikacijom na specifikaciji
  • Rad u namenskom program za praćenje proizvodnje i materijanog kontrolinga u armiračkom pogonu
  • Vođenje magacinskih knjiga
  • Pomoćni fizički poslovi u armiračkom pogonu

Uslovi za kandidate:

  • Minimum IV stepen SSS –Tehničkog usmerenja
  • Potrebno iskustvo rada u administraciji
  • Prednost imaju kandidati koji imaju iskustva u branši i znanje o materijalima u pogonu za obradu betonskog gvožđa
  • Organizovanost ,tačnost, preciznost, poverljivost i pedantnost u kontroli I evidentiranju
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Znanje rada na računaru : MS Office paketu (Word, Excel), Windows operativni sistem
  • Spremnost na rad u dinamičnom radnom okruženju i orijentisanost ka ciljevima i rezultatima

Nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja posle perioda probnog rada
  • Puno radno vreme
  • Rad u dinamičnom i uspešnom timu
  • Mogućnost daljeg profesionalnog usavršavanja i napredovanja.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Kontakt osoba: Milan Korajlija 064 88 72 376

Zvati isključivo u periodu od 8-16h

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Administrator/ magacioner armiračkog pogona   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola