Beograd

Opis posla:

  • Skolonst ka analitičkom radu i uočavanju bitnih kritičnih tačaka
  • Izražene komunikacijske sposobnosti
  • Sklonost timskom radu
  • Priprema analiza i izveštaja o prodaji.
  • Kreiranje i sprovođenje promotivnih aktivnosti kod ključnih kupaca
  • Prikupljanje i obrada informacija i podataka o tržištu i konkurenciji
  • Preciznost u izvršavanju zadataka I izradi dokumentacije.
  • Naplata potraživanja

Uslovi:

  • Visoka ili viša stručna sprema, poželjno ekonomskog smera.
  • Minimum _ godina iskustva na poziciji Key Account Manager-a
  • Iskustvo u sektoru prodaje malih kućnih aparata i proizvoda za domaćinstvo.
  • Napredno znanje engleskog jezika.
  • Samostalnost i proaktivnost.
  • Aktivno korišćenje personalnog računara (posebno MS Office paket).
  • Vozačka dozvola B kategorije.
  • Analitičnost i sistematičnost.

Profil kandidata:

  • Odgovorni u izvršavanju postavljenih zadataka
  • Komunikativni i uverljivi u kontaktu sa poslovnim partnerima
  • Posedovanje pregovaračke veštine i poznavanje poslovnog bontona
  • Sposobnost organizacije i samostalnost u radu

Kandidatu nudimo:

  • Rad u mladom, ambicioznom i kreativnom timu
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja u karijeri

Očekujemo Vaše prijave.

Gradovi
Beograd
Šimanovci

Asistent menadžera za ključne kupce (Key Account Manager)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola